Новини. Події

04.05.2025
В Україні досі знаходять снаряди Другої світової
Наразі Україна вважається найбільш замінованою країною в Європі. Це й не дивно, адже війна у нас ...

Детальніше...

26.04.2025
Чорнобильська трагедія: нові виклики та перестороги  
Щороку, в цей день світ згадує сумні та моторошні події – 38 роковини Чорнобильської аварії.  ...

Детальніше...

25.04.2025
Скільки ще олії залишилося в річці Південний Буг?
Останній місяць співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки намагалися з’ясувати скільки ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



 Перелік матеріалів, що додаються до листа Голові Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Томенку М.В.
(№ 4/15 від 12 січня 2015 р.)

1. Рішення Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України від З грудня 2008 р. № 32/1 «Про ситуацію з підтопленням, поводженням з непридатними та забороненими до використання хімічними засобами захисту рослин, з природно-заповідним фондом в Херсонській області».
2. Матеріали круглого столу «Загрози національній безпеці України в еколого-техногенній сфері: стан і тенденції», проведеного в Національному інституті стратегічних досліджень (НІСД) при Адміністрації Президента України 24 вересня 2010 року:
- лист НІСД Прем’єр-Міністрові України Азарову М.Я. від 11.10. 2010 р. №293/517 з аналітичною довідкою,
- роздрук аналітичної статті щодо екологічного стану на Херсонщині в «Українському географічному журналі» (2010 р., №4) Інституту Географії НАНУ.
3. Рекомендації круглого столу «Сучасні стратегії і підходи до попередження та пом’якшення еколого-техногенних наслідків надзвичайних ситуацій», проведеного в Національному інституті стратегічних досліджень (НІСД) при Адміністрації Президента України 15 червня 2011 року.
4. Рекомендації круглого столу «Методологія оцінювання регіональних екологічних ризиків: зарубіжний досвід і стан проблеми в Україні», проведеного в Національному інституті стратегічних досліджень (НІСД) при Адміністрації Президента України 26 листопада 2012 року.
5. Депутатський запит народного депутата України Путілова А.С. до Прем’єр-Міністра України Азарова М.Я. (з супроводжуючим листом).
6. Лист Незалежної громадської екологічної ради Херсонської області до голови Херсонської обласної державної адміністрації Путілова А.С. з попередніми експертно-аналітичними напрацюваннями щодо «екологічних» завдань «Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2015 рік (проект)».
7. Інформаційне повідомлення щодо доповіді Всесвітнього Банку про втрати чорноземів в Україні.


Всього матеріал на 52 сторінках

Екологічний календар