04.05.2025
В Україні досі знаходять снаряди Другої світової
Наразі Україна вважається найбільш замінованою країною в Європі. Це й не дивно, адже війна у нас ...
26.04.2025
Чорнобильська трагедія: нові виклики та перестороги
Щороку, в цей день світ згадує сумні та моторошні події – 38 роковини Чорнобильської аварії. ...
25.04.2025
Скільки ще олії залишилося в річці Південний Буг?
Останній місяць співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки намагалися з’ясувати скільки ...
Виклики XXI століття вимагають системних змін на рівні міжнародної та національної політики. Порушений екологічний баланс Планети становить загрозу для життя нинішніх та наступних поколінь. За даними Організації Об'єднаних Націй, людству залишилося лише 30-40 років на проведення зеленої технологічної трансформації. Тому принцип «економічно вигідно тільки те, що екологічно безпечно» — має стати вектором для влади та бізнесу.
В нинішніх умовах, якість життя людини залежить від ефективності скорочення екологічних ризиків всередині країни та за її межами, оскільки для екологічних проблем не має кордонів. Тому від об'єднання зусиль по впровадженню інноваційних технологій, що гармонізують відносини з довкіллям залежить вирішення соціально-економічних і екологічних проблем у світі.
Ця книга — це результат наукової праці груп дослідників природи на всіх континентах, яка тривала понад 2 роки. Вона дає багато конкретних прикладів, як можна робити багато речей наслідуючи природні процеси і тим самим заощаджувати енергію, природні ресурси і зменшувати чи взагалі уникати засмічення довколишнього середовища, а також створювати нові робочі місця.
Поради та ідеї члена Римського клубу Гюнтера Паулі, викладені в роботі «Синя економіка — 10 років, 100 інновацій, 100 мільйонів робочих місць», сприятимуть становленню України як екологічно безпечної, економічно розвинутої та інвестиційно привабливої держави. Книга буде цікава тим, кого турбує стан екології і економіки нашої країни.