Новини. Події

19.04.2023
Скільки коштує «план Маршала» для нашої природи?
За даними Державної екологічної інспекції станом на січень 2023 року, за 11 місяців військової агресії ...

Детальніше...

08.04.2023
Долю асканійських тварин оплакувати ще зарано
Вчора у відомих телеграм-каналах розлетілося фото, на якому російські окупанти тримають убитих тварин ...

Детальніше...

23.03.2023
Замість «сезону тиші» - гучні вибухи
Зараз у більшості братів наших менших мав би бути сезон розмноження, але через російську агресію ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Скребець В.О., Шлімакова І.І. Екологічна психологія. – К.: Видавничий Дім «Слово», 2014.

03.09.2015

 Підручник вперше в Україні презентує сучасні наукові знання нової прикладної галузі психології – екологічної психології. Розкриваються методологічні основи, базові поняття, феноменологія і зміст, форми прояву екопсихологічних явищ у теоретичному плані, обговорюються основні положення в організації практичних і семінарських занять у вищій школі та науково-дослідницькій роботі студентів. Відповідно з цим підручник структурований: теоретичні основи екологічної психології, екопсихологічний практикум, екопсихологічний діагностичний інструментарій.

Ознайомившись, отримаєте відповіді на питання, що таке «екологічна психологія» та «екологічна свідомість». Також розглядається середовище як категорія екологічної психології, пояснюються особливі природничо-культурологічні та соцієтальні складові екологічної психології українців.

Якщо врахувати, що кожна тема з основ екологічної психології закінчується тестовим блоком перевірки засвоєних знань, а частина екопсихологічного практикуму ретельно задає аудиторну, поза аудиторну самостійну роботу студента з навчальним матеріалом, то підручник у цілому можна використовувати як у навчальному процесі денної форми, так і в індивідуальному, екстернатному чи дистанційному навчанні.
Підручник орієнтований на студентів вищих навчальних закладів психологічних і непсихологічних спеціальностей, усіх, хто цікавиться проблемами екологічної психології.
Екологічний календар