25.10.2024
Поточний стан справ у заповіднику «Асканії-Нова»
Скоро зима і всі природоохоронні заклади готуються до холодів. Не виняток і біосферний заповідник ...
20.10.2024
Через паління сухої трави та обстріли втрачаємо ліси
Для нашого довкілля вересень став місяцем лісових пожеж. Вогнеборцям довелося ліквідувати 19 лісових ...
09.10.2024
Екоцентр самовдосконалюється і прислухається до лідерів думок
Днями співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки взяли участь у дуже цікавому та корисному ...
Центр екологічної інформації Гончарівки вперше взяв участь у історико-культурному фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи». Це вже був 8-ий щорічний фестиваль започаткований у Донецькій області. Захід відбувався у змішаній формі і складався з двох частин: 14 липня працювала творча локація оффлайн, 15 липня дистанційно працювала наукова.
У фестивалі взяли участь учасники з 10 областей. Попри шалену спеку та відключення електроенергії у науковій частині фестивалю загалом взяло участь понад 90 учасників! Кожен учасник підготував доповідь на заздалегідь запропоновані організаторами теми. Ми працювали над науковою працею на тему «Екологічні збитки від війни, завданні Херсонщині». Користувалися спеціалізованою літературою, інформацією з інтернету, а також направили офіційний запит до ХОВА, щоб дізнатися найсвіжіші дані по області.
До слова не всі наукові роботи були екологічного спрямування – більшість доповідей було історико-краєзнавчої тематики. Було дуже цікаво слухати виступи науковців. Організатори анонсували видання збірки із науковими роботами всіх учасників, це дасть змогу зануритися з головою у складну багатошарову історію України і племен, які населяли її території ще до часів Київської Русі та екологічну ситуацію в країні. Впевнені, що читачам буде цікаво дізнатися й проаналізувати ті факти, які ми виклали у нашій роботі.