Новини. Події

21.10.2021
Від мухоморів не вмирають, а от зеленушки не зовсім їстівні: цікаві лайфхаки від досвідченого грибника
У Центрі екологічної інформації відбулася незвичайна лекція про гриби від грибника ...

Детальніше...

20.10.2021
У бібліотеці започаткували «Кіноклуб любителів нуару»
Минулої неділі відбулася довгоочікувана зустріч поціновувачів кіномистецтва, а саме – фільмів у ...

Детальніше...

19.10.2021
«Не гарячкуй» у Гончарівці
У Центрі екологічної інформації користувачі книгозбірні часто грають у різноманітні настільні ігри. Атмосфера ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

«Техноплавні» та екоцентр об’єднали зусилля

16.09.2021

Ми вже неодноразово висвітлювали діяльність бібліотекарів Гончарівки поза стінами книгозбірні. Цього разу співробітники Центру екологічної інформації розповідали про «зелений» спосіб життя просто неба на лоні природи – на концерті електронної музики «Техноплавні».

Open air «Техноплавні» проводиться щорічно влітку і дає можливість відпочити на свіжому повітрі подалі від міської задухи. Цей захід являє собою, здебільшого, виступи діджеїв – як з Херсона, так і з інших міст  України. Але окрім діджейських сетів, там є ще багато цікавого – сеанси йоги, майстер-клас з абстрактного малювання, фуд-корти та куточок для чайної церемонії. Цьогоріч у насиченій програмі була й екологічна складова – співробітників Екоцентру покликали, і ми не могли відмовити! І поки одні танцювали під гучні децибели, інші на сусідній галявині уважно слухали про еко-альтернативи.

Керівниця Центру екологічної інформації Юлія Тищенко розповідала представникам «покоління Z», як своїми діями призупинити забруднення довкілля, яким товарам краще надати перевагу, а від яких відмовитись, які матеріали швидко розкладаються, а які будуть отруювати довкілля століттями. Наприклад, молоді люди зацікавилися такими альтернативами, як металеві соломинки для напоїв, зубні щітки з дерев’яним корпусом та ручки з переробленого паперу, мочалки з люфи, та еко-торбинки для шопінгу.

Цьогоріч «Техноплавні» відвідали більше сотні людей, ми впевнені, що принаймні частина з них перейняла екологічні навички й звички, а також зацікавилася сервісами Гончарівки. Ви також можете запрошувати співробітників Екоцентру проводити лекції та майстер-класи на свої заходи, ми відкриті до співпраці! Наш телефон: (0552) 22-44-30.

Екологічний календар