Новини. Події

12.05.2024
Втрати у заповіднику Асканія-Нова
Вже давно не було новин з біосферного заповідника «Асканія-Нова», який досі в складі територій ...

Детальніше...

05.05.2024
Ворог знищує українські ліси
Всі знають як виглядають українські міста після місяців боїв та артилеристських протистоянь – це ...

Детальніше...

26.04.2024
Пересохле водосховище знову стає водоймою
На територію, де раніше було Каховське водосховище прибуває вода, такі висновки можна зробити за останніми ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фотоВсі новини

Втрати у заповіднику Асканія-Нова

12.05.2024

Вже давно не було новин з біосферного заповідника «Асканія-Нова», який досі в складі територій Лівобережжя Херсонщини перебуває під російською окупацією.
До нас дійшла тривожна звістка: у заповіднику сталася трагедія з колекцією тварин кафрського буйвола. Це теплолюбиві африканські тварини, які до настання зимових холодів утримувалися на відкритому просторі. Частина тварин загинула від переохолодження і ще одна особина загинула від травм внаслідок перегонки. Це сталося з вини нового окупаційного керівництва Асканії-Нова, які не доглядали за підопічними належним чином і допустили злочинне недбальство. Окрім кафрського буйвола загинули також сайгаки і інші екзотичні тварини. Про це повідомив директор біосферного заповідника «Асканія Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна Віктор Шаповал.
Через окупацію та віддаленість цих територій покарання винних у цьому злочині це віддалена перспектива, але кримінальне провадження вже відкрито.
Кафрського буйвола ще називають африканським або чорним. Це жуйна тварина родини порожнисторогих, живе на півдні від пустелі Сахара. Своїми величезними рогами він може відбити напад левиці. Буйвол легко пристосовується до навколишніх умов, тому вони без особливих проблем прижилися на землях Херсонщини.
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара і надалі інформуватиме вас про стан справ у біосферному заповіднику Асканія-Нова.

Екологічний календар