04.05.2025
В Україні досі знаходять снаряди Другої світової
Наразі Україна вважається найбільш замінованою країною в Європі. Це й не дивно, адже війна у нас ...
26.04.2025
Чорнобильська трагедія: нові виклики та перестороги
Щороку, в цей день світ згадує сумні та моторошні події – 38 роковини Чорнобильської аварії. ...
25.04.2025
Скільки ще олії залишилося в річці Південний Буг?
Останній місяць співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки намагалися з’ясувати скільки ...
Щороку влітку наша бібліотека гостинно відкриває двері для учасників міських літніх таборів. Ми, бібліотекарі, так і називаємо: операція "Літо в бібліотеці".
Центр екологічної інформації активно приймав гостей цілий місяць. У червні до нас завітали учні: ЗОШ №27, НВК №56, ЗОШ №24, ЗОШ № 21, ЗОШ № 31, ЗОШ № 48 та Велетенської ЗОШ Білозерського району.
Для учнів молодших класів було проведено екологічне свято "Магічний палац Екології" та "Подорож у країну Екологію". Більш дорослих школярів ми познайомили з "неВідомими національними парками України" (віртуальна мандрівка) та провели "Заповідними стежками Херсонщини" (екскурсія-екокруїз).
Як проходило "Літо" в Центрі екологічної інформації? Пропонуємо переглянути фото!
(Мартюк О., керівник Центру екологічної інформації)