04.05.2025
В Україні досі знаходять снаряди Другої світової
Наразі Україна вважається найбільш замінованою країною в Європі. Це й не дивно, адже війна у нас ...
26.04.2025
Чорнобильська трагедія: нові виклики та перестороги
Щороку, в цей день світ згадує сумні та моторошні події – 38 роковини Чорнобильської аварії. ...
25.04.2025
Скільки ще олії залишилося в річці Південний Буг?
Останній місяць співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки намагалися з’ясувати скільки ...
А чи замислювались ви, які саме слова використовуєте під час комунікації з оточуючими, і як часто потрапляєте в конфліктні ситуації через це? Порефлексувати та дізнатись про методи вирішення конфліктів мали змогу учасники тренінгу, який пройшов на вихідних.
На базі Центру екологічної інформації Фондом «Об’єднання» в партнерстві з Молодіжним центром ефективних комунікацій (м. Одеса) було проведено тренінг «Мова ворожнечі та шляхи її нейтралізації». Тренінг проведено в рамках проекту «Від мови ворожнечі до мови добра».
Тренінг відвідали студенти, журналісти та активісти Херсонщини. Тренери, Кузнєцова Тетяна і Антощук Юрій, розглянули теми виникнення конфліктів на індивідуальному, міжособистісному та груповому рівнях, методи аналізу конфліктів, дослідження явних і прихованих складових наших ідентичностей, прояв мови ворожнечі в ЗМІ і в громадах загалом. На завершення учасники подякували за змістовні виступи тренерів та цікаві вправи.
Найближчим часом в рамках проекту планується провести флешмоби та фотосушки. Взяти участь в дійствах зможуть учасники і з Херсона, і з Одеси.
(Климентенко А., керівник Центру екологічної інформації)