Новини. Події

04.05.2025
В Україні досі знаходять снаряди Другої світової
Наразі Україна вважається найбільш замінованою країною в Європі. Це й не дивно, адже війна у нас ...

Детальніше...

26.04.2025
Чорнобильська трагедія: нові виклики та перестороги  
Щороку, в цей день світ згадує сумні та моторошні події – 38 роковини Чорнобильської аварії.  ...

Детальніше...

25.04.2025
Скільки ще олії залишилося в річці Південний Буг?
Останній місяць співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки намагалися з’ясувати скільки ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



Всі новини

Проведення екскурсій по екологічній стежці "Олешківською пустелею" національного природного парку "Олешківські піски" поновлено

02.10.2016

Адміністрацією національного парку «Олешківські піски» налагоджено взаємодію з Військовослужбовцями Збройних Сил України, які проводять військові навчання на Козачелагерській арені і межують з територією парку . Вирішено питання щодо відвідування рекреантів території науково-дослідного природоохоронного відділення «Раденське».

З начальником військового полігону узгоджується дата, час проведення екскурсій по екологічній стежці «Олешківською пустелею» .

З метою створення сприятливих умов та забезпечення розвитку екологічного туризму на території Парку фахівці перевірили стан екологічної стежки «Олешківською пустелею» та внесли зміни до екскурсійного маршруту.
Маршрут починається з найвищої точки території Парку, з якої відкривається світ природи з дивовижними краєвидами Олешківських пісків. На золотих пагорбках із піску видніються паростки степової рослинності, а бездонне синє небо в пустелі дарує тишу, спокій та незабутні враження.

Нещодавно на територію науково - дослідного природоохоронного відділення «Раденське» завітали з екскурсією учні Дніпровської ЗОШ та представники туристичної фірми «Artravel» з м. Херсон, для яких фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою провели екскурсії по екологічній стежці «Олешківською пустелею».

Відвідувачі дивувалися дивовижними ландшафтами піщаного масиву з барханами (кучугурами), які рухаються повільно і часто змінюють свою форму під дією вітру та дощу. Пустеля, дюни, кучугури, бархани, всі ці назви, місцеві жителі, приурочили саме Олешківським піскам Це незвичайний витвір природи характерний для території Парку.

Відвідувачі мали змогу побачити практично всю красу природи Парку, особливості «пустелі» та отримати задоволення від прогулянки.

Для кожної людини краса рідної природи найкрасивіша, а красу Олешківських пісків ні з чим зрівняти не можна!
 







Екологічний календар